Ананас. Перезагрузка.

Після останнього посту про свій ананас: Все! Ананас благополучно съеден!, щось мало сподівався, що з тієї рослини ще буде толк.
Але сам ананас був іншої думки про свою подальшу долю… Від початку жовтня, як був зрізаний плід, до середини березня 2010 року він не подавав ознак життя (маю на увазі росту), більше того, навіть засушив деяку частину листя та квітконос на якому був плід.


Слід зауважити, що я його увагою не обділяв, поливав, і навіть два рази за зиму підкормив комплексним добривом! (от яке досягнення :( ). Це були його єдині підкормки за три роки його інснування!
Не знаю що зіграло вирішальну роль: підкормки, чи весна, але в середині березня помітив, що почала ріст бічна брунька на стовбурі. Ріст не скажу, щоб дуже активний, але стабільний.
Ось який вигляд має рослина ананасу на даний момент:

Ананас почав ріст після продоношення

Ананас почав ріст після продоношення


загальний вигляд рослини

загальний вигляд рослини


ближче видно сухий квітконос, на якому був плід

ближче видно сухий квітконос, на якому був плід


Вершок, який залишився від з”їденого плоду, був успішно вкорінений, і відданий в добрі руки.
Цікавий момент: підчас вкорінення вершка він стояв на столі далеко від вікна. Тому його листя буквально за два тиждні із насиченого зеленого кольору стали блідо – салатовими. На даний момент нова молода рослина непогано росте, і нові листки, які ростуть, вже мають нормальний колір.
Нещодавно вдалось його зфотографувати:
Ось такий ананас із вершка виріс від жовтня 2009 року

Ось такий ананас із вершка виріс від жовтня 2009 року

Эта запись опубликована в рубриках: Ананас. Метки записи: , , . Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.