Будую гараж на 3 поверхи.

Будівництво – завжди нелегка справа.

Вона вимагає від хазяїна багато сил, часу, а ще більше грошей.

Проте, якщо є азарт, бажання досягти результату, то процес будівництва, а тим більше результат будівничої діяльності того вартий.

Дуже непогано, якщо є надійний помічник, а ще краще два-три. І щоб допомога біла не тільки фізична, але й розумова – порадою та обговоренням як самої стройки, так і кінцевого її результату.

Трохи історії.


Коли я 5 років назад придбав собі будинок в рідному містечку, машини в мене не було, тому я перш за все зайнявся в 2006 році приведенням в людський стан хати. За два довгих  роки була збудована достройка до будинку розміром 9х4 метри, в якій розмістилась простора кухня, ванна та котельня. Тепер внутрішні роботи в будинку повністю завершені (якщо десь частково і не завершені, то припинені ;) ) і стоїть питання будівництва гаража з погребом.

Чуть не забув. Машина в мене зараз є – подарована батьком “копійка” 1980 р.в. Вона бідна вже два роки ночує і днює під відкритим небом, що її кузову зовсім не йде на користь,  так як всі резінки і ущільнювачі в дверях і багажнику від старості пересохли і про герметичність салону мова не йде звичайно. Під час затяжних дощів вода попадає в салон, що не є “Гут”. Звичайно, рано чи пізно виникне питання про придбання якогось іншого авто, бажано нового, звичайно, ;) яке теж нема бажання тримати під відкритим небом. Тому  і вирішив будувати гараж.

Чому гараж з погребом? Все дуже просто. Після багатьох розмов з жінкою, кумом (який мені сильно допомагає в будівництві) та батьком – головним критиком моїх планів будівництва, вирішено будувати гараж на місці старого погреба. Він (погреб) хоч і побудований капітально, та старенький і в подвір”я, в естетичному плані, вписувався м”яко кажучи “не дуже”. Тому і вирішено на його місці будувати гараж з погребом, щоб було де тримати заготовки на зиму.

Здесь будет потроет гараж с погребом

Тут буде гараж з погребом

Здесь будет потроет гараж с погребом

Тут буде гараж з погребом (видно будинок)

Сам погреб, осінню 2009 року, ми з кумом вдвох за 3 тижні після роботи розвалили (ламати – не будувати), камінь вибрали і склали під хатою. Потім найнятий екскаватор нагрузив, а такий самий найнятий газон (ГАЗ-52) вивіз 12 машин землі.
Отже, до зими, самі об”ємні земляні роботи були виконані, і вийшов ось такий пейзаж, яким наша сім”я мала задоволення милуватись цілу зиму.

Практично готовий котлован під будівництво гаража. Зима 2009р.

Практично готовий котлован під будівництво гаража. Зима 2009р.

Слід відмітити, що я тільки думав, що осносні земляні роботи закінчено. Як показали весняні роботи – я жорстоко помилявся.
Про початок будівництва фундаменту я опишу в наступному пості.
На все добре.

Эта запись опубликована в рубриках: Строительство и ремонт. Метки записи: , , . Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.